Тиждень права

Одним із завдань сучасної правової освіти є вміння учня орієнтуватися у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроках громадянської освіти або основ правових знань неможливо, тому в ліцеї щорічно проводиться тиждень права, який включає в себе комплекс різноманітних форм виховної роботи.

Проведення Всеукраїнського тижня права з 9 по 13 грудня було спрямовано на те, щоб поглибити знання учнівської молоді про їх права, зазначені в державних документах, зокрема Конституції України.

Всеукраїнський тиждень права розпочався з повідомлення заступника директора з НВихР Оришаки Т. О. на загальноліцейній лінійці про історію започаткування та проведення Всеукраїнського тижня права та заходи які плануються до його відзначення.

Протягом тижня викладачами Шемберко С. В. та Гладаренко О. В. було проведено виховні години "Обережно кібербулінг" та "Права людини". Відбулася зустріч з головним спеціалістом Баштанського бюро правової допомоги Могилко С. П., яка ознайомила учнів з основними питаннями законодавства щодо підлітків та молоді, з найбільш поширеними прикладами правопорушень серед молоді з метою їх попередження. У бібліотеці було оформлено книжкову виставку "Подорож країною закону", де учні ознайомились з правовою літературою.

Всеукраїнський тиждень права пройшов цікаво, змістовно і, головне, засвідчив небайдужість нашої молоді до питань правової обізнаності, формування правової свідомості і правомірної поведінки.