Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

04 грудня 2019 року було проведено заступником директора з НВихР  Оришакою Т.О. та викладачем Паславською А.О. загальноліцейний тематичний захід «Нескоренні життям поряд з нами ».

У зверненні до учнів та педагогічного колективу  були розкритті нагальні потреби людей з обмеженими фізичними можливостями, часто близьких та рідних нам людей, акцент було зроблено на те, що необхідно допомогти такій людині, навіть якщо вона не з родини, а просто сусід, незнайома людина, яка потребує уваги та допомоги.

Учасники заходу мали змогу переглянути відеоматеріали  про першочергові проблеми інвалідів, які проживають в Україні та шляхи їх вирішення.

Гордістю України стали люди з обмеженими можливостями, які незважаючи на вади, досягли високих результатів у самовдосконаленні. Частково йшла річ про українських паралімпійців (було переглянуто відео про перемоги паралімпійців на чемпіонаті Європи з плавання).

Яскравим прикладом людини, що мотивувала себе та дає сенс життя іншим, став Нік Вуйчич. Присутні ознайомились з відеоматеріалами про життєвий шлях та досягнення Ніка Вуйчича («Жити без обмежень – історія людини-легенди Ніка Вуйчича», «Нік Вуйчич – вся правда про життя Героя»).

Захід пройшов під девізом «поки більшість з нас шукає собі виправдання, люди з обмеженими можливостями просто беруть і діють», працюючи над своєю позицією в житті – бути щасливими.