ІІ обласний етап Всеукраїнського конкурсу

 29 жовтня 2013 року - ІІ обласний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів    виробничого навчання  з професії «Лицювальник -плиточник»

Директор училища привітав учасників конкурсу та виголосив промову:

З великим задоволенням Вітаю в стінах нашого навчального закладу учасників II етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «лицювальник - плиточник».

Професія має важливе значення в житті людини. Від того, як правильно людина обере професію, залежить як вона проживе життя. Ваша професія існуватиме доти, доки існуватиме людство.

З давніх часів і до сьогодення потреба в будівельниках на ринку праці була і буде постійно. А ви не просто будівельники, ви - лицювальники-плиточники, саме від вас залежить естетичний вигляд будинків.

Професія лицювальник-плиточник має давню історію. У стародавньому Єгипті збереглися справжні шедеври будівництва, піраміди серед яких найкраще збереглася піраміда Фараона Хеопса, що була збудована близько 2600 років до нашої ери. За літописом, піраміду увінчала висічена з червоного граніту верхівка верхів’я , яка не збереглася, але до цього часу збереглися лицювальні плитки з білого вапняку.

Диву даєшся! Які були майстри!

Сьогодні тут зібралися теж справжні фахівці. Але конкурс є конкурс. І тому об'єктивне журі визначить найкращого. Тому до роботи!

Всім бажаю успіху!