Декада з професії "Кухар; офіціант"

З метою формування  в учнів інтересу до обраної професії у період з 10 по 21 грудня у  ДНЗ  «Баштанський ПЛ» було проведено декаду з професії «Кухар; офіціант»

У рамках декади було проведено:

10.12.18 – учнями груп № 14; 24 та 4 -   презентацію професії «Кухар; офіціант», виставка стіннівок на тему «Веселий кухар».

11.12.18 – майстром виробничого навчання  Логиною М.В. та викладачем Драгуновською Л.В. разом з учнями групи №24 проведено виховний захід на тему «Гарбузовий бум», на якому присутніх учнів і працівників ліцею було ознайомлено з історією гарбуза, цікавими фактами  та  легендами про гарбуз, виготовлено  буклети з рецептами страв з гарбуза, а також майстрами та учнями приготовано плачинди, якими пригощали всіх присутніх.

13.12.2018  – традицією в нашому ліцеї стало проведення виставки-розпродажу виробів з тіста «Життя утворене від жита, бо хліб усьому голова». Всі мали можливість поласувати смачними, духмяними виробами,  виготовленими руками   учнів групи №34, 14.

14.12.22018 – викладач Драгуновська Л.В. запросила  на відкритий урок теоретичного навчання з теми «Технологія приготування котлетної маси та н/ф з неї» у групі №14, на якому учні дізналися про напівфабрикати, які можна приготувати з котлетної маси та долучились до вирішення проблемних ситуацій під час їх приготування.

18.12.2018 – відбувся майстер-клас викладача з професійно-теоретичного навчання Драгуновської Л.В. на тему «Сервірування новорічного столу», де  присутні могли ознайомитись із правилами сервірування святкового столу, підбору посуду, прикрас  та аксесуарів до  новорічних свят.

19.12.2018 – у  всіх бажаючих була можливість попрактикуватись у складанні серветок для святкового новорічного столу разом з майстром виробничого навчання Логиною М.В., яка провела майстер-клас «Складання серветок».

21.12.2018 – майстер виробничого навчання Камінська С.В. розповіла про східну страву «Долма» (голубці у виноградному листі) та показала майстер-клас по її приготуванню.