Декада професії "Тракторист; слюсар з ремонту колісних транспортних засобів"

З 25 листопада по 6 грудня в ліцеї відбулася декада професії "Тракторист; слюсар з ремонту колісних транспортних засобів", яка пройшла за планом роботи методичної комісії механізованих робіт та показала високий організаційно-методичний рівень.

Розпочалася декада виставкою стіннівок та плакатів професійної направленості. На стіннівках учні висвітлили шлях розвитку автотранспортної техніки від далекого минулого до сучасності.

Протягом декади, майстрами в/н Музикою Л. І. та Гриненком М. М., було проведено відкриті уроки з тем "Обпилювання металу" та "Система живлення двигуна", де використовуючи технології інтерактивного навчання учні мали змогу розглянути різні виробничі ситуації.

Для більшої обізнаності учнів І та ІІ курсу майстром в/н Музикою Л. І. було проведено цікавий виховний захід "Моя професія - слюсар", під час якого діти поринули в історію виникнення своєї майбутньої професії та переконалися в її важливості в умовах сьогодення.

Заключний етапом став конкурс "Кращий за професією", метою якого було обрання кращого за професією у навчальному закладі. Проходив конкурс у два етапи:

І - теоретичний, де учні показали теоретичні знання з будови трактора, автомобіля та правил дорожнього руху. Найкращим знавцем теорії став учень групи 37 (ІІІ курс) - Пацула Дмитро.

ІІ - практичний, де кожний учасник самостійно виконував операції по керуванню трактора та його регулюванню. Найкращими виявились учні групи 17 (І курс) - Коливай Денис та Павленко Євген.

Декада з професії "Тракторист; слюсар з ремонту колісних транспортних засобів" була насичена заходами, але всі учасники відзначили її доцільність та необхідність.