Декада професії "Кухар; офіціант"

Кухар - це не тільки давнішня, але і вічна професія. Без їжі людина не може існувати, тому професія кухаря потрібна людині постійно.

З метою підвищення інтересів учнів до обраної професії, здійснення зв'язку теорії і виробничого навчання з 9 по 20 грудня в ліцеї проходила декада професії "Кухар; офіціант".

Програма декади передбачала конкурс стіннівок, проведення відкритих уроків, виховних заходів та виставки-продажі кулінарних виробів.

Розпочалася декада конкурсом стіннівок та плакатів, присвячених історії професії кухаря та офіціанта.

Майстрами в/н Камінською С. В. та Севостьяновою Н. І. було проведено "День піци", під час якого учні ІІ курсу провели інформаційний захід на тему "Маленька Італія", а майстрами виготовлено 4 види піци та організовано їх розпродаж.

Викладачем професійно-теоретичної підготовки Драгуновською Л. В. проведено відкритий урок з предмету "Технологія приготування їжі" на тему Технологія приготування дрібношматкових напівфабрикатів", де учні змогли продемонструвати високий рівень підготовки до уроку, ознайомивши присутніх зі своїми повідомленнями та презентаціями.

Збирали всіх присутніх на розпродажу виробів із дріжджового тіста майстри в/н Григоренко О. А. та Білик Л. В. разом зі своїми учнями, під час якого можна було поласувати дуже смачними смаколиками.

Майстром в/н Григоренко О. А. проведено відкритий урок на тему "Кулінарна обробка риби", де учні практично відпрацювували навички обробки риби.

Завершальним став виховний захід, який підготувала викладач спецдисциплін Драгуновська Л. В. на тему "Кухар - професія вічна", під час якого учні вкотре переконалися у важливості їхньої майбутньої професії.

Декада професії - це свято, на якому демонструвалися досягнення, вміння, практичні навички учнів. Проведення декади ще раз засвідчило професіоналізм в діяльності всіх членів методичної комісії з професії "Кухар; офіціант".