Bибори президента учнівського самоврядування

      Самоврядування в ліцеї має на меті виховати і сформувати свідомого, з активною громадською позицією громадянина України. Воно сприяє виробленню в учнів почуття господарів ліцею, покращенню стосунків і діяльності, вмінню співпрацювати на принципах гласності, демократизму, через включення молоді у динамічну систему ролей, які є своєрідним тренажером де ці навики практично виробляються і закріплюються. Самоврядування сприяє розширенню діапазону діяльності дорослих і дітей – членів єдиного колективу, сприяє їх співдружності творчому пошуку ініціативі.

      Становлення самоврядування проходить на демократичній основі. Вже шостий рік у навчальному закладі діє Статут учнівського самоврядування, в якому визначаються як структура так функціональні обов’язки суб’єктів учнівського самоврядування. Варто зазначити, що, крім президента в учнівське самоврядування входять загальноліцейні збори, старостат, класні збори, лінійка. Це дає змогу послідовно провадити рішення  в життя груп, а також встановити відповідальність за доручену справу.

      Щодо формування самоврядування, то на початку кожного року в групах методом анкетування учнів визначають кандидатури на лідера учнівського самоврядування. До всіх учнів доводяться результати анкетування. Після чого кандидати до учнівського самоврядування пишуть передвиборчі програми на президента учнівського самоврядування. Вибори президента учнівського самоврядування проводяться через таємне голосування всіх учасників навчально-виховного процесу.

     26 листопада 2014 року проведено вибори президента учнівського самоврядування. Учні ліцею прийняли активну участь у голосуванні та визначили гідного представника учнівського колективу. За результатами ним стала учениця групи № 14 з професії «Кухар; офіціант» Киян Альона.

     Вітаємо переможницю!