29 жовтня 2014 року

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО в Миколаївській області 29 жовтня 2014 року на базі ліцею відбулося засідання обласної методичної секції викладачів світової літератури «Інноваційний урок літератури: координати творчості». У ході заходу викладач Корольова Ірина Миколаївна провела відкритий урок зі світової літератури на тему: «Крила Альбатроса серед земної суєти». Життя і творчість О.Бальзака, на якому продемонструвала сучасні підходи до формування духовної компетентності учнів на уроках, використання інноваційних педагогічних, інформаційних технологій.

Корольова І.М.

Учні разом з гостями здійснили подорож на умовному лайнері з назвою «Світова література» зупинившись у вишукуваній Франції та побувавши на презентації книги «Крила Альбатроса серед земної суєти». Головний герой- величний і неповторний Онере де Бальзак. Урок супроводжувався презентацією, музикою. Учні виступали в ролі біографа, історика, літературознавця, психолога, а також Бальзака та його коханої Ганської. Цитували твори, читали поезію, представляли знайдені цікавинки. Урок пройшов на емоційному підйомі та отримав високу оцінку присутніх.

Під час проведення уроку

Після обговорення уроку викладачі обмінялися досвідом роботи. Зокрема викладач МПЛ, Пелюх Л.В. представила презентацію зі своїм досвідом роботи «Моделювання уроку літератури як творчий процес». Про творчу лабораторію словесника говорила у своєму виступі викладач ПТУ №17 Анохіна Т.В

Під час обговорення

Методист НМЦ ПТО Михайлюк Т.О. звернула увагу присутніх на результативність використання інноваційних технологій на уроках світової літератури, передового педагогічного досвіду колег України, а також розповсюдження свого накопиченого досвіду на рівні області.