29 квітня 2015 року

       У ДНЗ « Баштанський ПЛ»  з 27 квітня розпочався Тиждень охорони праці під девізом : «Життя та здоров’я на робочому місті — основне право людини».

       В рамках Тижня будуть проведені відкриті уроки, години спілкування, лекційні заняття на тему «Безпечна праця – право кожної людини». організовано проведення тематичних виставок  з охорони праці та промислової безпеки, оформляються відповідні куточки та стенди. Заплановано провести конкурси «За безпечну працю» з визначенням та заохоченням переможців у номінаціях: «Кращий знавець», «Краща навчально-виробнича майстерня», «Кращий кабінет спецдисциплін» та «Кращий за професією». Крім того, триває творчий конкурс серед учнів на кращий твір з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності. Підсумки конкурсів будуть підведені 30 квітня.

      Уже не перший рік до проведення свята активно долучається СДПЧ МНС м. Баштанка на чолі із начальником Могилко А.Ю. Проводились відпрацювання дій при виникненні пожежі, евакуація постраждалих під час завалу. Також працівники МНС продемонстрували гасіння умовної пожежі, спорядження та можливості пожежно-рятувальної техніки. Як зазначив начальник МНС Андрій Юрійович: «Такі заходи проводитимуться регулярно, з метою відпрацювання з дітьми дій при виникненні пожежі та навчання правилам пожежної безпеки, адже, у кожної дитини потрібно виховувати почуття особистої безпеки і відповідальності. Навчити дітей безпеці життєдіяльності - це наше першочергове завдання ».

      Найвищі цінності – це життя і здоров’я людини. І їх захист потребує чималих зусиль, адже інколи людська діяльність пов’язана з небезпечними ситуаціями, особливо, при виконанні службових обов’язків.