28 квітня 2014 року

28 квітня 2014 року в нашому навчальному закладі проведено урочисту лінійку приурочену вшануванню пам’яті загиблих під час ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції 26 квітня 1986 року. Цю сумну дату Генеральна Асамблея ООН визначила як Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

28 років тому ніхто не міг навіть уявити, що та весна назавжди буде вписана в історію не лише нашого народу, а й усього людства.

Ця страшна аварія, яка трапилась в серці України, є застереженням і великим нагадуванням, що як би не розвивались технології, якими би потужними не були ці розробки – ми маємо пам’ятати про їх небезпечну природу.

Українці заплатили за Чорнобиль дуже високу ціну, заплатили багатьма життями - тих пожежників, які працювали на ліквідації аварії, численних добровольців.

Але та отрута, та безбарвна речовина, нажаль, і досі жорстоко, повільно впливає на життя. Страшні наслідки її впливу ми пожинаємо і сьогодні. Це застереження усім нам - ми маємо робити все задля того, щоб подібні катастрофи ніколи не повторилися.

І пам’ятати – людські життя стоять понад усіма технологіями.