27 квітня 2016 року

У Миколаївській області визначили кращого учня, що оволодіває професією Лицювальник-плиточник

 

     27 квітня 2016 року департаментом освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації спільно з Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області на базі Державного навчального закладу «Баштанський професійний ліцей» з метою удосконалення рівня професійної підготовки кваліфікованих робітників, розвитку творчої активності учнів, виявлення і підтримки обдарованої молоді в системі професійно-технічної освіти проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області з професії «Лицювальник-плиточник».

     Учасників привітали та побажали удачі Шаповалова Н.В., директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області, Шваб М.О., директор Державного навчального закладу «Баштанський професійний ліцей», учні навчального закладу.

     В обласному конкурсі взяли участь чотири учні професійно-технічних навчальних закладів області, а саме: державний навчальний заклад«Баштанский професійний ліцей»; Відокремлений структурний підрозділ «Професійно-технічне училище №4 Миколаївського комплексу «Одеська юридична академія»; Вознесенський професійний ліцей, Державний навчальний заклад «Первомайський професійний промисловий ліцей», які отримують первинну професійну підготовку з професії «Лицювальник-плиточник» (в інтеграції), посіли перше місце на училищному конкурсі та виявили бажання брати участь в обласному конкурсі.

     Конкурс складався з двох частин:

- теоретичної (відповідь на питання з предметів професійно-теоретичної підготовки (тестові завдання, розроблені у програмі MyTestX));

- практичної (укладання тротуарної плитки).

Учасники виконали завдання теоретичного та практичного турів на достатньому рівні, продемонстрували вміння застосовувати на практиці отримані знання.

За результатами обласного конкурсу та на підставі рішення журі II етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Миколаївської області з професії «Лицювальник-плиточник» визначено переможцем й призерами та нагороджено дипломами департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації І та ІІ ступенів:

дипломом I ступеня – Гуда Олега, учня Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-технічне училище №4 Миколаївського комплексу «Одеська юридична академія»;

дипломом IІ ступеня – Маригуна Василя, учня Державного навчального закладу«Баштанский професійний ліцей»;

дипломом IІІ ступеня – Кондрю Григорія, учня Вознесенського професійного ліцею.

     Вперше в змаганнях такого рівня взяв участь учень, що має вади слуху. Олегові Гуду, а це саме він, любов до професії та підтримка педагогічного колективу допомогли стати не просто учасником конкурсу, а й переможцем. Його наставник Косінов Віктор Анатолійович, майстер виробничого навчання Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-технічне училище №4 Миколаївського комплексу «Одеська юридична академія», за високий рівень підготовки учня до обласного конкурсу нагороджений грамотою департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації.

     За високий рівень організації та проведення обласного конкурсу відзначено колектив Державного навчального закладу «Баштанський професійний ліцей» (директор Шваб М.О.) і нагороджено грамотою департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації.

     Вітаємо Олега Гуда, учня Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-технічне училище №4 Миколаївського комплексу «Одеська юридична академія», з перемогою та бажаємо йому гідно представити Миколаївську область на заключному III етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Лицювальник-плиточник», який відбудеться 23-27 травня 2016 року на базі Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 2 м. Херсона»!