27 грудня 2017 року

З Новим Роком!

27 грудня 2017 року в ліцеї відбулось Новорічне свято, біля красуні-ялинки, прикрашеної учнями. Новорічний святковий настрій створювали і прикрашені гірляндами, виготовленими власноруч ліцеїстами, приміщення  ліцею.

Біля ялинки відбулася святкове дійство, організоване та проведене бібліотекарем ліцею Андрєєвою Н.І. та учнями-ведучими Наталею Бєлявською та Арапенко Артемом  (він крім того виконав свої авторські пісні-твори у стилі реп), були проведені цікаві конкурси-ігри  для учнів, які активно приймали участь, виборюючи солодкі призи:)

І звичайно ж всім присутнім побажали, щоб  в це казкове  Новорічне свято світ навколо став яскравішим, очі світилися від захоплення, а в житті відбуваються приємні і незабутні пригоди.

Так нехай примножаться казкові миті у Вашому  житті, у новорічну ніч до Вас доторкнулись  чари, і всі бажання обов’язково збудуться!

Нехай наступний рік принесе добробут і успіх, дасть нові сили для досягнення самих зухвалих цілей, виправдає надії, а наполегливість і цілеспрямованість допоможуть здійснити мрії. Твердості духу, невичерпного оптимізму, міцного здоров'я та удачі в особистому житті!

12 січня 2018 року колектив ліцею приймав у себе в гостях маленьких колядників, вихованців дитячого садка «Ягідка». 

Дітки як годиться були з зіркою, що стала символом сповіщення про народження Христа, Меланкою та «козою», гарно та старанно співали колядки  та бажали присутнім  віршованими побажаннями добробуту та міцного здоров’я, посівали зерном – житом або пшеницею, квасолею – щоб була краща доля.

Житом, житом із долоні,

По долівці, по ослоні,

Засіваю в вашій хаті –

Будьте дужі та багаті!

Щоб збулося все нівроку –

З новим щастям, з Новим роком!

За це колядники за традицією отримали солодощі та щирі слова подяки від колективу.

Тільки виховання в родині та привиття дитині із народження любові до народної культури здатні створити диво. Вчіть зі своєю дитиною красиві колядки та щедрівки, розповідайте про звичаї і традиції наших предків.

Поясніть, що суть коляди не в тому, щоб якнайшвидше відспівати колядку і піти до наступної хати, а в тому, щоб побажати господарям щастя, добра, хорошого врожаю, радості та всіх благ, відігнати від хати нечисть адже народився маленький Ісусик, який «..не спить, не дрімає, своїми ручками весь світ обіймає».