26 квітня 2016 року

     26 квітня в Баштанці вшанували пам’ять ліквідаторів та жертв катастрофи у день 30 роковин аварії на Чорнобильській атомній електростанції за участю першого заступника голови райдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександра Славінського, міського голови Івана Рубського, керуючої справами апарату районної ради Лариси Кононенко, рятувальників ДСНС, представників трудових та учнівських колективів, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, громадськості міста.

     Наслідки катастрофи важким тягарем лягли на плечі українців. Вона обпалила долі мільйонів людей, породила велику кількість проблем, що з плином часу змінюються, трансформуються, але не зникають. З нестихаючим болем в серці ми вкотре згадуємо тих, хто пішов у безсмертя, приборкуючи ядерну стихію та рятуючи світ від смертельної небезпеки, - зазначив у своєму виступі Олександр Славінський.

     Присутні вшанували світлу пам’ять ліквідаторів та жертв трагедії хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи.