22 січня 2018 року

День Соборності України

       22 січня – День Соборності України. Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. На Софіївській площі в Києві було проголошено Акт Злуки українських земель. «Віднині зливаються в одно віками відділені одна від одної частини України – Галичина, Буковина, Закарпаття і придніпрянські України – в одну Велику Україну… » - пролунало січневого дня далекого 1919 року.

      З нагоди відзначення цієї знаменної дати в ліцеї були проведені такі заходи: урочиста лінійка, виховні години в групах. Учні ознайомились з історією ЗУНР, з підписанням Акту Злуки, святкуванням цієї дати в різні періоди нашої держави. Діти усвідомили, що тільки в єдності українського народу наша сила.

23 січня 2018 року учні ліцею відвідали  Баштанський районний краєзнавчий музей, де діяла тематична виставка, присвячена Дню Соборності України «Соборність України: від ідеї до сьогодення». Директор музею Требух О.О. провів цікаву тематичну екскурсію-лекцію, докладно розповівши про основні етапи розвитку та становлення  ідеї розвитку України.

Експонати та фотодокументи  учнями були з цікавістю переглянуті, особливо ті, що стосувались збройних сил України на сучасному етапі та перспектив її зміцнення, тому що в тому, що в Україні потрібна сильна армія ми  всі переконались протягом останніх чотирьох років.