21 листопада 2017 року

День Гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада, баштанчани разом з усію країною відзначають День Гідності та Свободи, які встановлені на честь Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013?2014 років, у якому взяли участь представники влади, депутати, учасники Антитерористичної операції, учнівська молодь, представники трудових колективів і громадських об’єднань. Мітинг підготували і провели працівники районного Будинку культури.

Учасники заходу зібралися біля пам’ятника Героям Небесної Сотні та учасникам АТО, що на Пагорбі Слави, щоб віддати шану тим, хто був у перших рядах борців за Свободу та Гідність, за європейське майбутнє України.

Міський голова Баштанської ОТГ Іван Рубський та перший заступник голови РДА, виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський у своїх виступах перед присутніми підкреслили історичне значення Помаранчевої революції та Революції Гідності у становленні громадянського суспільства, в утвердженні демократичних цінностей. Адже ці події засвідчили рішуче прагнення українців жити в єдиній європейській сім’ї.

«У цей день згадують усіх Героїв, які виборювали свободу України і віддали свої життя за краще майбутнє рідного народу. У їх когорті – герої Небесної Сотні та українські вояки, котрі загинули під час Антитерористичної операції на сході України. Це ті молоді патріоти України, які боролися за честь, справедливість та гідність українського народу. Ми не повинні, не маємо права забути про це і нехай їхня жертовність не стане даремною. Герої сьогодення поклали свої голови за мирну Україну для нас і для прийдешніх поколінь», ? наголосив міський голова.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували світлу пам’ять Героїв, що полягли за громадянські права співвітчизників, незалежність і територіальну цілісність України.

Священики церков Успіня Пресвятої Богородиці Микита Чудинович та Покрови Пресвятої Богородиці Дмитро Федунь відправили молебень.

Після цього керівники міста і району та всі присутні поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Матеріал взято з сайту http://bashtanka.org.ua/v-bashtanci-vidznachili-den-gidnosti-t.html