20 лютого 2018 року

20 лютого 2018 року у ліцеї класним керівником Драгуновською Любов Володимирівною та учнями групи № 14 (спеціальність «Кухар; офіціант») був проведений загально-ліцейний тематичний виховний захід «Масляна – казкове диво, щоб жилось усім щасливо».

В ході заходу були використанні мультимедійна презентація, пісня «Гей на Масляну», мультфільм «Ишь ты, Масленица».

Учням у цікавій формі повідомили загальні відомості про Масляну, святкування її на Україні.

Мета заходу – ознайомитись з історією, традиціями, звичаями Масляної на Україні, розвивати у молоді інтерес до культурної спадщини свого народу, виховувати почуття національної гордості, відповідальності за збереження українських звичаїв і традицій, та передачу їх із покоління в покоління, розвивати інтерес до обраної професії (учні групи № 14 майбутні кухарі, які поділились своїми дослідженнями).

Цікаво було дізнатись про традиції свята «Масляна» завдяки прислів'ям та приказкам, навіть ворожінням.

Було переглянуто відео з рецептами різноманітних смачних млинців.

Завершив захід на позитивній нотці тематичний мультфільм «Ишь ты, Масленица», додавши до рецептів млинців ще гумору та посмішок:)

Захід закінчився, але українські  традиції не закінчуються. Як наголосила викладач Драгуновська Л.В., наша Україна славна держава, багата на майстрів, майстринь та традиції, і тому ми не повинні забувати хто ми, бо як говориться в прислів’я « Нема мови і традицій – немає нації в цілому».

Результат пошуку зображень за запитом "масляна"