20 лютого 2017 року

     20 лютого 2017 року, педагогічний та учнівський колективи ліцею на Пагорбі Слави в м. Баштанка взяли участь в мітингу та панахиді за загиблими Героями Небесної Сотні.

    Перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський, голова районної ради Анатолій Петров, секретар міської ради Людмила Луценко взяли участь у меморіальних заходах з нагоди особливого пом’ятного дня - Дня Героїв Небесної Сотні.

    Біля пам’ятника Героям Небесної Сотні та борцям за незалежність України, що на Пагорбі Слави у Баштанці, зібралися представники осередків районних політичних партій, депутатати районної та міської рад, громадські активісти, представники релігійних конфесій, трудових колективів, місцевих ЗМІ, учнівської молоді шкіл та Професійного ліцею, міської громади, учасники Антитерористичної операції на сході країни.

    Розпочнаючи мітинг, Олександр Дмитрович зауважив, що історія України мала багато трагічних періодів, коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинявся під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, держави. Так було за княжої доби, так було за часів Козаччини, за часів української революції 1917 -1921 років, за часів Другої світової війни. Так сталося і під час Революції гідності взимку 2013 – 2014 років.

    "Саме 20 лютого почалась активна фаза протистоянь між активістами і силовиками. Тоді в центрі Києва від куль снайперів загинуло більше сотні людей та сотні отримали поранення. Вони загинули захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України", наголосив очільник району.

    Кожен із виступаючих висловлював захоплення мужністю і стійкістю борців за волю і свободу української нації, захисникам на сході країни, слова вдячності і скорботи загиблим Героям, сподівання на припинення військових дій, стабілізацію економічної і політичної ситуації та подальший демократичний, європейський розвиток України.

    По завершенню урочистого мітингу – реквієму представники релігійних конфесій відслужили молебень за загиблими українськими Героями.

Інформацію взято з сайту http://bashtanka.mk.gov.ua/ua/news/?id=34383 

Фото взято з сайту http://bashtanka.net/news/den_pam_39_jati_gerojiv_nebesnoji_sotni_foto_video/2017-02-20-8479