19 лютого 2016 року

     У п'ятницю 19 лютого 2016 року, педагогічний та учнівський колективи ліцею на Площі Єдності в м. Баштанка взяли участь в мітингу та панахиді за загиблими Героями Небесної Сотні. 

     Біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні відбулося вшанування  пам'яті загиблих героїв покладанням квітів. Квіти від баштанців поклали учасники подій на Майдані Микола Миколайович Грижук та Сергій Миколайович  Гапон, від громади району - Олег Анатолійович Сидорика та Іван Васильович Рубський. Представники влади, військового комісаріату, трудових колективів, організацій, підприємств міста, учні ЗНЗ та ліцею стали учасниками поминальної акції «Небесна пошта Героям Небесної Сотні». (Школярі міста написали поминальні листи загиблим зі словами подяки та шани, які були прикріплені  до гелевих  кульок та відпущені до неба). 

     Пом’янули загиблих святою молитвою. Слово надали отцям: 

- Микиті Чудиновичу, Настоятелю Української Православної Церкви Київського Патріархату;

- Дмитру Федуню, Настоятелю Української Автокефальної Православної Церкви.

     Вшанування продовжилося в приміщенні кінотеатру, де було представлено кіно-реквієм, приурочений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Слово для виступу мали Олег Анатолійович Сидорика, Іван Васильович Рубський, учасники подій на  майдані Микола Миколайович Грижук  та  Сергій Миколайович  Гапон.