18 лютого 2015 року

             Відповідно до плану роботи розділу «Методична робота» 18 лютого 2015 року в ліцеї відбувся семінар-практикум з елементами тренінгу «Психологічна взаємодія педагогів в навчально-виховному процесі. Мистецтво спілкування”.

             З метою забезпечення учасників знаннями нових освітніх методик та мотивації до самовдосконалення, формування професійних компетентностей, командної взаємодії, створення позитивного психологічного клімату у педагогічному колективі, методист Н.П.Рудь та практичний психолог Н.І. Мовчан підготували презентацію та відеоматеріали.

             В ході роботи учасники працюючи в групах дали визначення терміну «взаємодія», взаємодія в навчально-виховному процесі, визначили основні проблеми у взаємодії та емоції, які виникають при спілкуванні.

Під час проведення заняття 

           Переглянувши відео, учасники визначились, що необхідно зробити для вирішення окреслених проблем. Психолог надав поради, як діяти в різних конфліктних ситуаціях та приборкувати свої емоції. В кінці заняття переглянули відео - презентацію «На що ми витрачаємо життя». Захід пройшов на високому емоційному підйомі, всі учасники були активними, проявили інтерес до обраної теми та форми проведення.