16 лютого 2017 року

     З метою виховання в учнів національної свідомості, гідності, гармонійного виявлення патріотичних почуттів  16 лютого в нашому ліцеї відбулась зустріч з учасниками АТО «Хоробрі серця». Були присутні наші герої , які  воювали на сході України, захищаючи нашу землю - Чернов Віктор Анатолійович, Олійник Анатолій Вікторович, Єсипенко Олександр Анатолійович, Дорошенко Юрій Іванович, Герасимчук Руслан і воїни-випускники ліцею – Фомін Руслан та Фомін Микола.

     З  трепетом в душі учні і всі присутні слухали розповідь Олійника А.В., який захищав Україну в самих гарячих точках Сходу.

     Також учні мали змогу переглянути відеокліп: Катерина Бужинська «Україна-це ми», (фон пісні «Плине кача на Тисині), зворушливий відеокліп на пісню    «Повертайся живим»,  (Відеокліп «Океан Ельзи», «Не твоя війна»)

Плейкаст «... На місячній доріжці зустрілись дві душі...», Відеокліп: Катерина Бужинська «Солдат України»,Пісня: «АТО 21 століття»  ,   пісня:  «Мої  батьки») Олег Вінник  ,  Відеокліп: Катерина Бужинська «Люблю я Україну», Відеокліп: Катерина Бужинська «Як у нас на Україні».

     Директор ліцею Шваб М.О. в своєму виступі висловив надію на становлення миру в країні, єдності нації у відстоюванні територіальної цілісності нашої держави.