12 травня 2017 року

   12 травня,  напередодні святкування в Україні дня Матері,  у нащому ліцеї була проведена виховна година, присвячена цьому чудовому святу.

   Слово мама заслуговує написання з великої букви, адже завдяки цій людині продовжується рід. Не дивно, що в честь улюблених жінок-мам створена святкова дата — день Матері.

   Свято день Матері у 2017 році в Україні пройде навесні. Число урочистої дати вже відомо — це 14 травня. За встановленим вищестоящими керівними органами розпорядженням, урочистий святковий день завжди випадає на весняний місяць травень. А ось дата проведення значущого заходу визначається просто — друге воскресіння зазначеного місяця.

    Учні познайомились з історією виникнення цього свята та особливостями святкування  в різних країнах (різна дата, традиції тощо).

    Було переглянуто відео, присвячене  Мамі, як самій  ніжній, дорогій і улюбленій людині у всьому житті.

    Висновок виховного заходу, донесений до учнів-  не забувати  своїх мам, як тих, що дає нам життя, без них не було б і нас. Як правило, з віком багато людей повністю поглинаються своїми проблемами, при цьому абсолютно забуваючи про тих, хто завжди був поруч у скрутні хвилини, підтримував словом і схвалював усі дитячі справи. Звичайно, мало висловлювати повагу і дарувати любов мамам один раз в році, адже святкова дата повинна служити додатковим твердженням жінкам про те, як вони улюблені і дорогі своїм дітям.