09 грудня 2015 року

      9 грудня в центральній районній бібліотеці відбувся інформаційний калейдоскоп «Як я знаю свої права», який проходив в рамках заходів Всеукраїнського тижня права. На захід до бібліотеки була запрошена головний спеціаліст районного управління юстиції Ю.В.Гаврилюк та  учні нашого ліцею.

      Завідуюча відділом обслуговування  І.Г.Озерова розповіла про традицію проведення  тижня права в Україні. Також учні дізналися про історію створення «Декларації прав дитини» та ухвалення «Конвенції про права дитини», ознайомилися з основними правами дитини. Учні переглянули відеофільм «Конвенція ООН про права дитини».

      Головний спеціаліст районного управління юстиції Ю.В.Гаврилюк  розповіла про права, обов’язки і свободи громадян, про порядок набуття повноїцивільної дієздатності до досягнення 18-річчя, а також про випадки обмеження та позбавлення дієздатності.

      Учні приймали активну участь у конкурсах, які їм запропонували бібліотечні працівники. Серед них: «Правова бліц-розминка», «Юридичний марафон», «Правові шаради», «Юридичні анаграми» та ін.  Також всі учасники заходу здійснили подорож разом з казковими героями по статтях Конвенції ООН про права дитини, переглянувши відеопрезентацію «Казкові герої в країні прав і обов'язків».