09 березня 2017 року

          В нашому навчальному закладі пройшли заходи, присвячені 203 річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка. У заходах брали участь учні І – ІІІ курсів. 
         Шевченківські дні розпочалися урочистою лінійкою 9 березня 2017 року «Т. Г. Шевченко – вірний син України».

          День народження і день смерті Великого співця вільної України стоять поряд – 9 і 10 березня. Між цими двома весняними датами – 47 років життя, яке стало славою і гордістю нашого народу. Славетні сторінки цього стражденного життя перепліталися з поетичним словом митця.  

         Майстерно представили учні свої стіннівки «Є в Шевченка народження дата —дати смерті у нього немає!». 

         Скільки років минуло, а його слово завжди з нами. Його поезія хвилює кожного з нас.  Учні мали можливість продемонструвати свої декламаційні здібності у конкурсі читців «Поезія Т. Г. Шевченка». Ліцеїсти читали улюблені вірші майстра слова, намагаючись донести до кожного переживання і страждання поета 
         В бібліотеці  ліцею організована постійно-діюча книжкова виставка "Шевченко в моєму серці". Матеріали про життя і діяльність великого українського поета та художника Т.Г. Шевченка представлені у розділах: "Натхненне слово Кобзаря", "В сім'ї вольній, новій", "Лауреати Національної премії України ім. Т. Шевченка", "Шляхами великої долі", "Пензлем Шевченка" та "Жіноча доля в творчості Т.Г Шевченка".