04 вересня 2017 року

          4 вересня у ліцеї по-родинному  пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків, майстрів та вчителів  про початок нового навчального року.            

         День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів.  Це зустріч з друзями і вчителями, майстрами радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

         Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для  першокурсників.  Для 3 курсу цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, Сьогодні  випускники востаннє переживають зустріч з першим ліцейним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці, дорогами своїх батьків та дідів, щоб творити свою Державу.

         Директор  ліцею Шваб Микола Олександрович привітав всіх з чудовим святом, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажав всім учням, батькам, вчителям, майстрам  міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з вас, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.