«Атестація педпрацівників на 2019-2023 рік»


       

                                                                                                                                                                     ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                        В.о. директора ДНЗ «Баштанський ПЛ»

________________О.ГРИГОРЕНКО  

                                                                                                                                                                                                                              

                               

Перспективний план

проходження атестації педагогічними працівниками

ДНЗ «Баштанський професійний ліцей» на 2019-2023 рік

 

з/п

Прізвище, імя, по батькові

Посада

Рік останньої атестації

Результати атестації

Роки

2019

2020

2021

2022

2023

                                 ВИКЛА ДАЧІ

 

 

 

 

 

1

Григоренко О.М.

Викладач фізичної культури

В.о. дирктора

2016

«спеціаліст І категорії»

 

 

+

 

 

2

Шваб М.О.

Заст. директора

з НВР

2014

Відповідає займаній

посаді

 

+

 

 

 

3

Шемберко С.В.

Викладач іноземної мови

Заст. директора з НВихР

2015

 

-

«спеціаліст вищої категорії», «старший викладач»

 

+

 

 

+

 

 

4

Данілкіна О.Д.

Методист

Викладач професійно-теоретичної підготовки

-

2016

 

«спеціаліст І категорії»

 

 

+

+

 

 

5

Драгуновський О.С.

Викладач фізики, професійно-теоретичної підготовки

2017

«спеціаліст вищої категорії», «старший викладач».

 

 

 

+

 

6

Корольова І.М.

Викладач зарубіжної літератури

2015

«спеціаліст вищої категорії», «старший викладач»

 

+

 

 

 

7

Кравченко О.В.

Викладач української мови та літератури

2016

«спеціаліст вищої категорії», «старший викладач»

 

 

+

 

 

8

Іванов В.О.

Викладач професійно-теоретичної підготовки

2018

« спеціаліст І категорії»

 

 

 

 

+

9

Паславська А.О.

Викладач хімії, біології,

технологій

2017

«спеціаліст вищої категорії», «старший викладач»

 

 

 

+

 

10

Гладаренко О.В.

Викладач історії,

суспільних дисциплін

2016

«спеціаліст І категорії»

 

 

+

 

 

11

Гриненко В.Д.

Викладач інформатики, інформаційних тхнологій

2016

«спеціаліст І категорії»

 

 

+

 

 

12

Змієвський О.О.

Викладач математики

2015

«спеціаліст І категорії»

 

+

 

 

 

13

Палига М.Р.

Викладач професійно-теоретичної підготовки

2015

«спеціаліст І категорії»

 

+

 

 

 

14

Драгуновська Л.В.

Викладач професійно-теоретичної підготовки

2016

«спеціаліст 10 тарифний розряд»

 

 

+

 

 

15

Царук Г.І.

Викладач, біології,

ОМЗ, професійно-теоретичної підготовки

2016

«спеціаліст вищої категорії»

 

 

+

 

 

16

Пантелейчук М.А.

Викладач фізичної культури, Захисту Вітчизни та ОМЗ

2015

«спеціаліст ІІ категорії»

 

+

 

 

 

Майстри в/н

17

Гриненко М.М.

Майстер в/н

2015

14 тарифний розряд

 

+

 

 

 

18

Гривнак В.В.

Майстер в/н

2016

14 тарифний розряд

 

 

+

 

 

19

Хомик Ю.О.

Майстер в/н

2016

14 тарифний розряд

 

 

+

 

 

20

Музика Л.І.

Майстер в/н

2014

13 тарифний розряд

+

 

 

 

 

21

Онопрієнко В.І.

Майстер в/н

2018

14 тарифний розряд

 

 

 

 

+

22

Гайдаш Л.О.

Майстер в/н

2014

13 тарифний розряд

+

 

 

 

 

23

Білик Л.В.

Майстер в/н

2016

14 тарифний розряд,

«спеціаліст ІІ категорії»

 

 

+

 

 

24

Севостьянова І.І.

Майстер в/н

2016

14 тарифний розряд

 

 

+

 

 

25

Камінська С.В.

Майстер в/н

2014

14 тарифний розряд

+

 

 

 

 

26

Григоренко О.А.

Майстер в/н

2017

13 тарифний розряд

 

 

 

+

 

27

Предко М.Д.

Майстер в/н

2018

14 тарифний розряд

 

 

 

 

+

28

Руденко І.О.

Майстер в/н

2016

14 тарифний розряд

 

 

+

 

 

29

Проніна Н.Й.

Майстер в/н

2018

14 тарифний розряд

 

 

 

 

 

+

30

Логина М.В.

Майстер в/н

2014

13 тарифний розряд

+

 

 

 

 

Інші

31

Луценко Г.В.

Старший

майстер

2018

14 тарифний розряд

 

 

 

 

+

32

Луценко О.О.

Вихователь гуртожитку

2018

11 тарифний розряд

 

 

 

 

+

33

Андреєва Н.І.

Бібліотекар

2014

Бібліотекар І категорії

+

 

 

 

 

34

Чухатурян Т.В.

Психолог

-

«спеціаліст»

 

 

+

 

 

35

Чернишов І.О.

Викладач фізичної культури

2000

«спеціаліст»

 

 

+

 

 

 

 

 

ПОГОДЖЕНО

Голова профспілкового комітету

________________О.В.Гладаренко      

                (підпис)