Перспективний план

 

                                                                                                        Затверджую

Директор _____________ М.О.Шваб

 

Перспективний план

проходження атестації педагогічними працівниками ПТУ-9

на 2012-2016 рік

 

№ з/п

Прізвище, імя, по батькові

 

Посада

Рік останньої атестації

Результати атестації

Роки

2012

2013

2014

2015

2016

ВИКЛАДАЧІ

1

Шваб М.О.

Викладач захисту Вітчизни

2010

«спеціаліст І категорії»

 

 

 

+

 

2

Хижняк І.М.

Викладач фізики,

загально-професійної підгоовки

2011

«спеціаліст вищої категорії»,

«старший викладач»

 

 

 

 

+

3

Григоренко О.М.

Викладач фізичної культури

2011

«спеціаліст І категорії»

 

 

 

 

+

4

Драгуновський О.С.

Викладач фізики,

професійно-теоретичної підготовки

2007

«спеціаліст вищої категорії», «старший викладач».

+

 

 

 

 

5

Корольова І.М.

Викладач світової літератури, іноземної мови

2010

«спеціаліст вищої категорії», «старший викладач».

 

 

 

+

 

6

Кравченко О.В.

Викладач укр. мови, літер., св. літер.

2011

«спеціаліст вищої категорії категорії», «старший викладач»

 

 

 

 

+

7

Іванов В.О.

Викладач

професійно-теоретичної підготовки

2010

« спеціаліст»

 

 

 

+

 

8

Мовчан Н.І.

Психолог

Викладач правознавства, правових знань

2011

2007

Спеціаліст

викладач

«спеціаліст вищої категорії», «старший викладач».

 

+

 

 

 

+

10

Паславська А.О.

Викладач хімії, біології,

технологій

2007

«спеціаліст вищої категорії», «старший викладач».

+

 

 

 

 

11

Чухатурян Д.Ш.

Викладач фізичної культури

2007

« спеціаліст»

+

 

 

 

 

12

Гладаренко О.В.

Викладач історії,

суспільних дисциплін

2011

«спеціаліст

 І категорії»

 

 

 

 

+

13

            Гриненко В.Д.

Викладач інформатики, інформаційних тхнологій, технологій комп’ютерної обробки

2011

«спеціаліст

 І категорії»

 

 

 

 

+

14

Змієвський О.О.

Викладач математики

2010

«спеціаліст І категорії»

 

 

 

+

 

15

Рудь Н.П.

Методист

Викладач

професійно-теоретичної підготовки

 

2011

2007

«спеціаліст І категорії»,

«спеціаліст вищої категорії», «старший викладач».

 

+

 

 

 

+

16

Палига М.Р.

Викладач

професійно-теоретичної підготовки

2010

«спеціаліст І категорії»

 

 

 

+

 

17

Драгуновська Л.В.

Викладач

професійно-теоретичної підготовки

2011

«спеціаліст»

 

 

 

 

+

18

Царук Г.І.

Викладач, біології,

ОМЗ,

загально-професійної підгоовки

2011

«спеціаліст вищої категорії»

 

 

 

 

+

19

Данілкіна О.Д.

Викладач

художньої культури,

професійно-теоретичної підготовки

2011

«спеціаліст І категорії»

 

 

 

 

+

20

Лисенко О.Я.

Викладач

професійно-теоретичної підготовки

 

«спеціаліст»

 

 

+

 

 

 

ІНШІ КАТЕГОРІЇ

1

Луценко О.О.

Вихователь гуртожиту

-

8 тарифний розряд

 

+

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього:

5

1

1

5

10

 

МАЙСТРИ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ

1

Гриненко М.М.

Майстер в/н

тракторист;

слюсар з ремонту автомобіля ;

водій категорії «С1»

2010

12  тарифний розряд

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+

 

 

 

2

Гривнак В.В.

Майстер в/н

тракторист;

слюсар з ремонту автомобіля ;

водій категорії «С1»

2011

12  тарифний розряд

 

 

 

 

+

3

Луценко Г.В.

Майстер в/н

слюсар з ремонту авттмобіля; водій категорії «В», «С1»

2008

12  тарифний розряд

 

+

 

 

 

4

Хомик Ю.О.

Майстер в/н

електрогазозварник

2011

12  тарифний розряд

 

 

 

 

+

5

Музика Л.І.

Майстер в/н

оператор комп’ютерного набору; адміністратор

2009

11  тарифний розряд

 

 

+

 

 

6

Онопрієнко В.І.

Майстер в/н

слюсар з ремонту авттмобіля; водій категорії «В», «С1»

2008

12  тарифний розряд

 

+

 

 

 

7

Палій С.Г.

Майстер в/н

кухар;офіціант

2008

11  тарифний розряд

 

+

 

 

 

8

Гайдаш Л.О.

Майстер в/н

штукатур;

лицювальник -плиточник

2009

12  тарифний розряд

 

 

+

 

 

9

Рижакова Л.В.

Майстер в/н

кухар;офіціант

2011

12  тарифний розряд

 

 

 

 

+

10

Севостьянова І.І.

Майстер в/н

оператор комп’ютерного набору; адміністратор

2011

12  тарифний розряд

 

 

 

 

+

11

Скидан О.О.

Майстер в/н

електрогазозварник

2011

12  тарифний розряд

 

 

 

 

+

12

Камінська С.В.

Майстер в/н

кухар;офіціант

2010

11  тарифний розряд

 

 

 

+

 

13

Предко М.Д.

Майстер в/н

штукатур;

лицювальник -плиточник

2008

12  тарифний розряд

 

+

 

 

 

14

Житар О.М.

Майстер в/н

оператор комп’ютерного набору; адміністратор

2011

11  тарифний розряд

 

 

 

 

+

15

Руденко І.О.

Майстер в/н

штукатур;

лицювальник -плиточник

2011

12  тарифний розряд

 

 

 

 

+

16

Проніна Н.Й.

Майстер в/н

штукатур;лицювальник -плиточник

2008

12  тарифний розряд

 

+

 

 

 

17

Логина М.Р.

Майстер в/н

кухар;офіціант

2010

10  тарифний розряд

 

 

 

+

 

18

Григоренко О.А.

Майстер в/н

кухар;офіціант

-

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

Всього:

0

7

3

3

7

 

 

 

 

Разом:

5

7

3

8

17

 

 

 

ПОГОДЖЕНО

Голова профспілкового комітету

________________О.В.Гладаренко      

                (підпис)

_______________

                (дата)